• OZNAM

•      Oznamujeme žiakom končiacich ročníkov,že od 8.2.2021 od 10:00 hod. pre nich obnovujeme prezenčné vyučovanie.Vstup do školy je možný iba po preukázaní sa negatívnym testom na Covid-19 nie starším ako 7 dní.Pre žiakov mladších ako 18 rokov je okrem toho potrebný aj negatívny test aspoň jedného zákonného zástupcu.Prezenčné vyučovanie platí pre žiakov IV.KM, II.BNV, III.CDI a pre II. ročník Jarovnice a Varhaňovce.

Bližšie informácie sa dozviete na našej stránke EduPage, prípadne u svojich triednych učiteľov.

• Junior Internet 2021

• Chceme Vás informovať o začiatku 16. ročníka celoslovenskej súťažnej konferencie Junior Internet, ktorú vyhlasuje AMAVET. Prešovský samosprávny kraj má s občianskym združením AMAVET podpísané aj Memorandum o spolupráci, ktorú podpísal pán predseda minulý rok.Súťaž je určená žiakom, ktorí sa aktívne zaujímajú o tvorbu webových stránok, programovanie aplikácií, digitálnu grafiku a dizajn, písanie textov a blogov, tvorbu webov zameraných na vzdelávanie. Súťaž obohacujú aj rôzne workshopy, diskusie a prezentácie.

• OZNAM

•      Na základe odporúčania Ministerstva školstva SR a Odboru školstva PSK by bolo vhodné, aby sa všetci žiaci našej školy a ich rodinní príslušníci starší ako 15 rokov zúčastnili celoplošného testovania na Covid-19, ktoré prebieha od 18.1.2021 do 26.1.2021. Svojou účasťou na testovaní ochránite seba a svojich blízkych pred šírením tohto nebezpečného vírusu.Každý, kto bude pozitívne testovaný, nech to čo najskôr oznámi svojmu triednemu učiteľovi.

Naďalej pokračujeme v dištančnom vyučovaní, v prípade zmeny Vás budeme včas informovať.

Všetkým ďakujem za spoluprácu a prajem pevné zdravie.

Mgr. Karol Tkáč, riaditeľ školy

• OZNAM

• Od 11.1.2021 pokračuje dištančné vzdelávanie.

V prípade zmeny Vás budeme včas informovať.

• Oznam

• Na základe odporúčania Ministerstva školstva SR a takisto Odboru školstva PSK by bolo vhodné, aby sa všetci žiaci našej školy zúčastnili víkendového testovania na Covid-19. Svojou účasťou na testovaní ochránite seba a svojich blízkych pred šírením tohto nebezpečného vírusu.Každý, kto bude počas víkendu pozitívne testovaný, nech to čo najskôr oznámi svojmu triednemu učiteľovi a riaditeľovi školy telefonicky na číslo 0905 491 714, alebo mailom na adrese:

riaditel@sos-lipany.vucpo.sk

Všetkým ďakujem za spoluprácu a prajem pevné zdravie.

Mgr. Karol Tkáč, riaditeľ školy

• Oznam

• V prípade, že bude niekomu zo žiakov zistený pozitívny nález na COVID-19, alebo mu bude nariadená karanténa, okamžite to dá vedieť svojmu triednemu učiteľovi a riaditeľovi školy na tel. čísle 0905 491 714, alebo na mailovej adrese:    riaditel@sos-lipany.vucpo.sk

• Aktuálny oznam

•       Na základe Rozhodnutia ministra školstva SR sa

od 12.októbra 2020 do odvolania mimoriadne prerušuje vyučovanie v stredných školách.

Od tohto dátumu sa bude realizovať dištančné vzdelávanie žiakov.Všetci žiaci sú povinní denne sledovať webovú stránku školy, EduPage, svoju mailovú adresu, prípadne telefón a plniť úlohy a zadania vyučujúcich a vedenia školy.

ROZHODNUTIE MINISTRA ŠKOLSTVA

• Aktuálny oznam

• Dňa 8.- 9.10.2020 (štvrtok, piatok) udeľuje riaditeľ školy riaditeľské voľno.

V pondelok 12.10.2020 všetci žiaci ostávajú v domácom prostredí kde bude prebiehať vyučovanie dištančnou formou podľa rozvrhu hodín.

O ďalšom postupe budú všetci žiaci informovaní včas na našej stránke.

• Voľby do rady školy - odloženie termínu

• Riaditeľ školy po prerokovaní v pedagogickej rade školy oznamuje, že ODKLADÁ termín konania volieb do rady školy vzhľadom na mimoriadnu situáciu s Covid 19 a núdzový stav od 1. októbra 2020 vyhlásený vládou SR.

Voľby do rady školy sa budú konať v novom termíne, ktorý bude včas oznámený v súlade s aktuálnou situáciou.